Telegram'a yeni özellikler geldi

Telegram'a yeni özellikler geldi

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, dosya paylaşım sınırını 2 GB'a çıkarırırken profil videosu özelliğini de yayınladı.


Dünyanın en çok indirilen ve en çok kullanılan 10 uygulaması arasında yer alan Telegram , son sürümü ile kullanıcıların karşısına çıktı. Uygulamanın yeni özellikleri kullanıcıların beğenisini aldı.

Telegram'dan yapılan açıklamaya göre yeni güncellemeyle birlikte her biri 2 GB'a kadar her türden sınırsız sayıda dosyayı paylaşılabilecek.

Telegram kullanıcıları  profil fotoğrafları yerine kısa bir video çekip bir profil videosu oluşturabilecek. Efektler uygulayıp profil videosunun kapağı olarak bir anahtar çerçeve seçebilecek. ‘Ana olarak ayarla' düğmesine dokunarak önceki profil fotoğrafına veya videoya hızlıca geri dönülebilecek.

İyileştirilmiş yakındaki kişiler

Birisi sizinle Yakındaki Kişiler ekranı aracılığıyla iletişim kurduğunda sohbet ortağınızın ne kadar uzakta olduğunu görebileceksiniz. Yakındaki Kişiler ekranından bir sohbet açtığınızda bir tebrik çıkartması önerisi alınabilecek.

Mini küçük resimler, grup istatistikleri

Sohbet listesindeki, mesaj aramadaki ve bildirimlerdeki yeni mini küçük resimler sayesinde mesajda hangi medyanın bulunduğunu görülebilecek.

Sahip olunan büyük gruplar için ayrıntılı istatistikler görüntülenebilecek.

Çok fazla dikkat dağıtıyorsa, kişilerde olmayanlardan gelen tüm yeni sohbetleri otomatik olarak arşivlemek ve sessize almak için Gizlilik ve Güvenlik ayarlarındaki anahtardan değiştirebilecek.

Medya düzenleyiciden videolar kırpılabilecek ve döndürebilecek.

Tamamen yenilenen müzik oynatıcı ile parçalar şık bir şekilde dinlenebilecek. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri