İzmir'deki depremzedeler için gıda yardımında bulunuldu

İzmir'deki depremzedeler için gıda yardımında bulunuldu

Gaziantep, merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremden etkilenen İzmirli vatandaşlara 16 ton gıda yardımında bulundu.


Şahinbey Belediyesi, İzmir’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrası İzmirli vatandaşların yaralarını sarmak için 16 tonluk gıda paketi gönderdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İzmir’deki depremzedelere 16 ton gıda yardımı göndererek İzmirlilere destek oldu.

Tahmazoğlu, İzmir’de yaşanan deprem sonrasında yaraların birlikte sarılacağını belirterek, “İzmir de yaşanan deprem sonrası İzmir başta olmak üzere depremden etkilenen ve çevre illerde bulunan bütün kardeşlerimize geçmiş olsun diyorum. Deprem ülkemizin bir gerçeğidir. Deprem hiç şüphesiz bir doğa olayıdır. Deprem yarattığı sosyal, siyasal ve ekonomik sonuçlar açısından çok önemli, hatta yıkımlara yol açan bir doğal afettir. Şahinbey Belediyesi olarak afet bölgesindeki vatandaşlarımızın yaralarının sarılması noktasında 16 tonluk gıda yardımında bulunarak İzmirli kardeşlerimizin yaralarını sarmaya çalıştık. Bu konuda ilgili birimlerimiz ile birlikte elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Deprem bölgesinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, enkaz altında olduğu bildirilen vatandaşlarımız için sevindirici haberler gelmesini diliyorum.” dedi.
YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.