İslam’a ve Peygamberimize hakaret eden cinsi sapkınlara sert tepki

İslam’a ve Peygamberimize hakaret eden cinsi sapkınlara sert tepki

Yürürlüğe girdiği günden bu yana aile yapısını hedef alan İstanbul Sözleşmesi’nden aldıkları güçle sosyal medya üzerinden paylaştıkları karikatürle İslam’a ve Peygamberimize dil uzatan cinsi sapkınların yaptığı hadsizliğe tepkiler sürüyor.


Pedofili ile bağlantılarının olduğu bilinen cinsi sapkınların yuvalandığı “Türkiye LGBTİ Birliği” adlı illegal yapı, haddini aşarak İslam’a ve Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’e (Sallahu Aleyhi ve Sellem) dil uzattı.

Cinsi sapkınların İslam dini ve Peygamber Efendimiz ile ilgili yaptığı hadsizliğe tepkiler artarak devam ederken Mil-Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Tahiroğlu, İslam’a ve Peygamber Efendimize hakaret edenlerin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini belirterek yetkilileri göreve çağırdı.

İstanbul Sözleşmesi’nden cesaret alan bu sapkınların her fırsatta İslam’ı ve değerlerini hedef aldığına dikkat çeken Tahiroğlu, söz konusu sözleşmenin bir an önce kaldırılması çağrısında bulundu.

“Son zamanlarda aile yapımıza saldırılar had safhaya ulaştı”

Her fırsatta Peygamber Efendimize ve İslami şahsiyet ile değerlere saldırmaktan geri durmayan cinsi sapkınların faaliyetlerine son verilmesi gerektiğini belirten Tahiroğlu, “Son zamanlarda aile yapımıza saldırılar had safhaya ulaştı. Bu ‘cinsi sapkınlık’ dediğimiz sapkınlar yani LGBT’liler, şu an faaliyetlerini aşırı bir dereceye getirdiler. Dün Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Arbaş’ı mahkemeye vererek bu aşırılıklarını gösterdiler. Dün akşamda bir karikatür yayınladılar, kâinatın efendisine dil uzattılar. Bu kadar aşırıya varacak derece ulaştılar.” dedi.

“İstanbul Sözleşmesi aile yapımıza konulmuş büyük bir dinamittir”

Eşcinsellik gibi sapkın düşüncelere sahip çıkan oluşumların temel dayanağının İstanbul Sözleşmesi olduğunu ve bu sözleşmeden cesaret alanların her fırsatta İslam’ı ve değerlerini hedef aldıklarına dikkat çeken Tahiroğlu, “İstanbul Sözleşmesi aile yapımıza konulmuş büyük bir dinamittir, patlamaya hazır bir vaziyettedir. Türkiye'nin büyük çoğunluğu dini bütün Müslüman ve ehlisünnet insanlardır. Toplarla ve tüfekle parçalayamadıkları bu toplumu aile yapısını hedef alarak parçalamak istiyorlar. Bugün 15 Temmuz'un yıl dönümünü kutluyoruz. Tanklarla, uçaklarla ve bombalarla yapamadıklarını İstanbul Sözleşmesi ile yapmaya çalışıyorlar. Yani ailemizi hedef alıyorlar.” ifadelerini kullandı.

“LGBT’lilerin faaliyetlerine neden son verilmiyor?”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, geçtiğimiz yıl Afyonkarahisar'da Hak- İş Konfederasyonu'na bağlı Özçelik-İş Sendikası’nın düzenlediği toplantıda, “Ankara'daki bir LGBT derneğine Amerika Birleşik Devletleri 22 milyon dolar yardım yapıyor.” Açıklamasını hatırlatan Tahiroğlu, şunları söyledi:

“Bakan Soylu’ya seslenmek istiyorum; madem bu şekilde bunları biliyorsunuz, bunların dış mihraklara da çalıştığını biliyorsunuz, o halde neden dış mihraklara çalışan bu derneklerin, örgütlerin, şahısların faaliyetlerine neden son vermiyorsunuz? Siz, bu milletin aile yapısını korumakla sorumlu değil misiniz? Bu derneklerin ABD'den 22 milyon dolar yardım aldığını söylüyorsunuz, bundan bilginiz var ve haberdarsınız, o zaman bunların faaliyetlerine neden son verilmiyor? Bu şekilde ailemizin hedef alınmasına neden müsaade ediliyor? Bu konuda artık derhal gerekenin yapılmasını istiyoruz.”

“Hiç kimse İslam’a ve Peygamber Efendimize hakaret edemez”

Cinsi sapkınların faaliyetlerine son verilmesi çağrısında bulunan Tahiroğlu, “Evet, İslam dinine ve Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret içerikli paylaşımda bulunan bu şahıs gözaltına alındı. Ama bu yetmez. Önemli olan bunlar, bu gücü nereden ve kimden alıyorlar? Bunların amaçları nedir? Amaçları bellidir, Müslüman toplumunun aile yapısını parçalamak istiyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan dün talimat verdi, İstanbul Sözleşmesi için bir hazırlık yapılmasını istedi. Hazırlık yapılması hep söyleniyor ama sürekli sadece dilde kalıyor. ‘Yanlış yapıldı’ deniliyor ama bir adım atılmıyor. Bir icraat göremiyoruz. Sayın başkanın bu talimatıyla artık bu konuda bir adım atılmasını bekliyoruz. İstanbul Sözleşmesi’nin de bir an önce kaldırılmasını istiyoruz. Aile yapımızın bütünlüğü, gençliğimiz hedef alınıyor. İslami aile veya gençlik diyoruz. Hani bu İslami gençlik? Çok merak etmeye başladık. Sivil toplum kuruluşları, vakıf ve derneklerin, gençlerimizin ve yavrularımızın üzerine düşmesini, onlara yönelik faaliyetler yapmasını rica ediyorum. Topla tüfekle yıkamadıkları ülkemizi aileyi hedef alarak yıkmaya çalışan bu fikirlerin de bertaraf edilmesi gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

İslam dinine ve Peygamber Efendimize dil uzatmanın kimsenin haddi olmadığını belirten Tahiroğlu, İstanbul Sözleşmesinden cesaret alarak İslam’a ve mukaddesatlara dil uzatanların en ağır bir şekilde cezalandırılması gerektiğini ifade etti.

"İstanbul Sözleşmesi’nin iptal edilmesi lazım"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un aileleri yıkan İstanbul Sözleşmesi ile ilgili açıklamalarını hatırlatan Tahiroğlu, halkın artık bu konuda somut bir adım atılmasını istediğini vurgulayarak, “İstanbul Sözleşmesi’ni özellikle de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanının hafife aldığını biliyoruz. Bu konuda kulis bilgileri geliyor.” dedi.

Tahiroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dünkü partisinin grup toplantısında, “İstanbul Sözleşmesi’ni birkaç korkağa ezdirmeyiz, ezdirmeyeceğiz.” açıklamalarına da tepki gösterdi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.