HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer’den Üstündağ ailesine bayram ziyareti

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer’den Üstündağ ailesine bayram ziyareti

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, beraberindeki heyetle birlikte vefat eden İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Üstündağ’ın ailesini ziyaret etti.


Geçtiğimiz pazar günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden HÜDA PAR İl Başkan Yardımcısı ve Gaziantep’in kanaat önderlerinden Abdulkadir Üstündağ’ın ailesini bayramda yalnız bırakmayan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, Üstündağ ailesine baş sağlığı dileğinde bulundu.

Beraberindeki heyetle birlikte Üstündağ’ın ağabeyi Halit Üstündağ’ın evine giden Göçer, Üstündağ’ın çocukları ile yakından ilgilendi.

Üstündağ’ın eşi, çocukları ve ailesine baş sağlığında bulunan Göçer, duygu dolu anlar yaşadı. Merhum Üstündağ’ın vefatının herkesi üzdüğünü belirten Göçer, Üstündağ’a Allah’tan rahmet diledi.

Göçer, merhum Üstündağ’ın vefat ettiği ana kadar İslami hizmetten geri kalmadığını belirterek, son nefesine kadar İslam’a hizmet eden bir dava adamı olduğunu söyledi.

Merhum Üstündağ’ın İslami alanda yapmış olduğu çalışmalarıyla halkın gönlünde taht kurmuş bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Göçer, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcılığı görevini en güzel şekilde ihya eden Üstündağ’ın, Gaziantep’in manevi yönden kalkınması için büyük emekler verdiğini belirtti.

“Abdulkadir Üstündağ hocanın vefatı bizim için çok büyük bir eksiklik oldu” diyen Göçer, Abdulkadir Üstündağ’ın Gaziantep için önemli bir değer olduğunu belirtti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.