Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayanlara verilen cezalar devam ediyor

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayanlara verilen cezalar devam ediyor

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın, yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu iller arasında gösterdiği Gaziantep'te, Coronavirus önlemlerine uymayanlara idari para cezası uygulandı.


Bu kapsamda dün sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 3 bin 1 kişiye idari para cezası uygulandı.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetiminin aralıksız devam ettiği bildirildi.

Dün yapılan denetimlerde de Coronavirus (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 3 bin 1 kişiye idari para cezasının uygulandığı belirtildi.

Kent genelinde denetlenen 443 iş yerinden 2’sine kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle cezai işlem uygulandığı ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.