Gaziantep’te bebeklerin karıştığı iddiasına hastaneden yalanlama

Gaziantep’te bebeklerin karıştığı iddiasına hastaneden yalanlama

Gaziantep'te yaşayan Hıdır ve Fatma Çalışkan çiftinin yeni doğan bebeklerinin hastanede karıştığı iddiası ile ilgili Büyükşehir Belediyesi İnayet Topçuoğlu Hastanesi bir açıklama yaptı.


Genç çiftin iddiası ile ilgili yazılı bir açıklama yapan hastanenin başhekimi Dr. Gökhan Karalar, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Karalar açıklamasında, “4 Temmuz salı günü saat 16.00 sularında sosyal medyadaki bazı haber kaynaklarında Gaziantep İnayet Topçuoğlu Hastanesindeki 30 Temmuz günü doğum yapan Fatma Çalışkan’ın bebeklerinin karıştırıldığını, erkek bebek yerine kendilerine kız bebek verildiğine dair iddiasını içeren bir takım asılsız haberler yer aldığı görülmüştür. 30 Temmuz 2020 günü hastanemizde 4 adet doğum gerçekleşmiştir. 4 doğumda da kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Bununla ilgili resmi belgeler ve hastane kayıtları mevcuttur. Basında yer aldığı gibi iddia edilen farklı bebek cinsiyeti ve karışıklığının olması söz konusu değildir.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.