Gaziantep'te 8 ayrı hırsızlık olayı aydınlatıldı

Gaziantep'te 8 ayrı hırsızlık olayı aydınlatıldı

Gaziantep'te hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için düzenlenen operasyonlarda 10 şüpheli gözaltına alındı.


Gaziantep Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin 17-19 Kasım tarihleri arasında kentte meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için çalışma başlattığı belirtildi.

Çalışma kapsamında kimlikleri tespit edilen şüphelilerin düzenlenen operasyonlarla gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 8 hırsızlık olayının aydınlatıldığı bildirildi.

Operasyonlarda ele geçirilen malzemelerin sahiplerine teslim edildiği ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri