Gaziantep’te 11 bin 580 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Gaziantep’te 11 bin 580 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Nizip ilçesinde bir garaja düzenlenen operasyonda ve kent merkezinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada ele geçirilen 11 bin 580 paket gümrük kaçağı sigara ile ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Nizip İlçesinde bulunan bir garaja düzenlenen operasyonda garajda yapılan aramada, 9 bin 30 paket, Şehitkamil ilçesi Sanayi Mahallesi’nde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada ise 2 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi.

Sigaralara el konulurken 2 şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri