Birçok suçtan aranıyordu: 8 farklı sahte kimlikle yakalandı!

Birçok suçtan aranıyordu: 8 farklı sahte kimlikle yakalandı!

Gaziantep’te “kapkaç, hırsızlık, uyuşturucu madde bulundurma ve kullanma, başkasına ait kimlik bilgilerini kullanmak ve resmi belgede sahtecilik” suçlarından aranan şüpheli tutuklandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, birçok suçtan aranan ve 8 farklı sahte kimlikle yakalanan şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı belirtildi.

İl Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelinin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.

Öte yandan zanlının farklı tarih ve mekanlarda gerçekleştirdiği hırsızlık olayları ise güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.