Yine Gaziantep, yine kuralsızlık, yine ceza!

Yine Gaziantep, yine kuralsızlık, yine ceza!

Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında 2 bin 230 kişiye sosyal mesafe ve maske takma, 21 kişiye de karantina kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, "20 Ağustos 2020 günü il genelinde Coronavirus tedbirleri kapsamında 2 bin 230 şahsa sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal etmekten idari yaptırım uygulanmış, 21 şahsa da karantina hükümlerine aykırı davranmaktan işlem yapılmış, denetlenen 741 iş yerinde olumsuzluğa rastlanılmamıştır." denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK