yarışmalara katılanlar ödüllendirildi

 yarışmalara katılanlar ödüllendirildi

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazanan vatandaşlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.


Sosyal Medya üzerinden her hafta sonu çeşitli sorular sorarak doğru cevap veren vatandaşlara ödüller veren Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu "Mavi Vatanımız toplam kaç kilometrekareden oluşmaktadır?" sorusunu sordu.

Sorulan soruya doğru cevap veren 20 kişi, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından tablet ile ödüllendirildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Nikah Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden yapılacak olan yarışmalarla ödüllendirmeye devam edeceklerini belirtti.

Tahmazoğlu, "Şahinbey Belediyesi olarak sizlerle yakın diyalog içerisindeyiz. Özellikle de pandemi sürecinde sosyal medya üzerinden sorduğumuz sorularımızla sizlerle iyi bir iletişim kurduk. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hafta sonu sosyal medya üzerinden sorduğumuz soruya 45 bin kişi cevap vermişti ve bu kadar kişi arasından yapılan çekilişte sizler şanslı çıktınız. Bundan sonra da bizleri takip etmeye devam edin. Çünkü sorularımız ve ödüllerimiz devam edecek." dedi.

Sosyal medya hesabından katıldığı yarışma sonrasında hediye kazanan Elif Demir, "Kazandığımı öğrenince çok mutlu oldum. Tableti derslerime çalışmak için kullanacağım. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Eda Yalçınkaya, kazandığı tabletin dersleri için oldukça faydalı olacağını belirterek "Yarışmaya annemin hesabından katıldım. Bana çıktığını duyunca çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. EBA'ya giremiyordum. Elimde imkânım yoktu. Bu tablet sayesinde EBA'ya girebileceğim. Başkanımıza teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Sibel Balkan, kızı için Şahinbey Belediyesi'nin düzenlediği yarışmaya katıldığını belirterek "Pandemiden dolayı eğitimler uzaktan veriliyor. Kızımın EBA'ya girebilmesi için bu yarışmaya katıldım. Yarışmaya katılan çok fazla kişi vardı. Bizlere çıkacağını düşünmüyordum. Ancak kızım çok dua etti. Onun için güzel bir hediye oldu." şeklinde konuştu.

Bekir Çabuk, düzenlenen yarışmaların iyi bir kaynaşma ortamı sağladığını belirterek "Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'nun çalışmalarından oldukça memnunum. Bu tür yarışmalar vatandaş ve belediye arasındaki kaynaşmayı arttırıyor. Daha önce de katılmıştık yarışmalara ancak bize çıkmamıştı. Kısmette tablet varmış. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür ederiz." dedi.

Konuşmaların ardından ödül almaya hak kazanan vatandaşlara ödülleri Tahmazoğlu tarafından verildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.