Vali Gül,İlk Evim İlk İŞ Yerim projesi kura törenine katıldı

Vali Gül,İlk Evim İlk İŞ Yerim projesi kura törenine katıldı

Gaziantep Valisi Davut Gül,TOKİ tarafından gerçekleştirilen İlk Evim İlk İŞ Yerim projesi kapsamında;Nurdağı,Oğuzeli, Karkamış, Yavuzeli ve Araban ilçelerimizin 1.Etap kura törenine katıldı.


Gaziantep Valisi Davut Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, TOKİ tarafından gerçekleştirilen İlk Evim İlk İŞ Yerim projesi kapsamında;Nurdağı,Oğuzeli, Karkamış, Yavuzeli ve Araban ilçelerimizin 1.Etap kura törenine şahitlik ettik.

Allah,hak sahiplerine ağız tadıyla evlerinde yaşamayı nasip etsin.

Hayırlı olsun, ifadelerini kullandı.

Gaziantep TOKİ kura çekilişi ile beraber 9 ilçede toplamda 10 bin 24 sosyal konut hak sahiplerini bulacak. Kura çekilişi 18-23 Kasım tarihleri arasında çekilecek.

Belirtilen tarihlerde her gün saat 10.00'da başlayacak kuralar Şehitkamil Belediyesi Atatürk Spor Merkezi'nde olacak.Resim

ÇEKİLİŞ TAKVİMİ;
18 Kasım 2022: Nizip, Islahiye

19 Kasım 2022: Nurdağı, Oğuzeli, Araban, Yavuzeli, Karkamış

20-21 Kasım 2022: Şahinbey

22-23 Kasım 2022: Şehitkamil

Resim

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri