Uyuşturucu ve silah kaçakçılarına operasyon düzenlendi

Uyuşturucu ve silah kaçakçılarına operasyon düzenlendi

Gaziantep’te uyuşturucu ve silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen operasyonda 12 kilogram reçine esrar, 9 bin 808 adet uyuşturucu hap ile 3 adet tabanca ve 25 adet mermi ele geçirildi.


Gaziantep Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin İslahiye ilçesi Kazıklı Mahallesi bölgesinde 12 kilogram reçine esrar ve 9 bin 808 adet uyuşturucu hap ele geçirdiği bildirildi.

Ayrıca Şahinbey ilçesi Mavikent Mahallesinde bir şahsın evinde yapılan aramada ise 3 adet tabanca ve 25 adet merminin ele geçirildiği belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri