Tedbirlerine uymayan bin 953 kişiye ceza

Tedbirlerine uymayan bin 953 kişiye ceza

​Gaziantep'te yeni tip Coronavirus (Covid-19) tedbirleri kapsamında bin 883 kişiye sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği bildirildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri belirtilen bin 953 kişiye idari işlem uygulandığı ifade edildi.

Denetlenen 236 iş yerinde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtilen açıklamada karantina hükümlerine aykırı davrandıkları gerekçesiyle 8 kişiye idari işlem yapıldığı belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri