Tahmazoğlu teşekkür mesajı yayımladı

Tahmazoğlu teşekkür mesajı yayımladı

Gaziantep’in Şahinbey İlçesi mevcut belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu yeniden güven tazeleyerek ilçe halkı tarafından seçilmesi ile bir teşekkür metni yayınladı.


Tahmazoğlu yayımladığı mesajda ilçe halkına şöyle teşekkür etti;

“Kıymetli Hemşehrilerim, Dün yapılan 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde, Cumhurbaşkanımız SN. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve siz kıymetli vatandaşlarımızın teveccühleriyle %55'in üzerinde oy olarak 4. Dönem Şahinbey Belediye Başkanı olarak seçildim. Bu süreçte desteğini bizden esirgemeyen siz değerli hemşehrilerime, teşkilatımızın her kademesine çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de hizmetlerimiz ve projelerimizle konuşacağız. Yine, yeniden Şahinbey Aşkıyla durmak yok  hizmete devam!” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.