Sosyal medyada düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi

Sosyal medyada düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi

Gaziantep'te sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve çekilen kura ile ödül kazanan vatandaşlara hediyeleri düzenlenen törenle verildi.


Sosyal medya üzerinden her hafta sonu çeşitli sorular sorarak doğru cevap veren vatandaşlara ödüller veren Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu Şahinbey Belediyesi’nin “Son on yılda kaç adet park yaptık?” sorusuna 41 bin 278 kişi cevap verdi.

Sorulan soruya doğru cevap veren 10 kişi, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından dizüstü bilgisayar ile ödüllendirildi.

Şahinbey Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Nikah Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Tahmazoğlu, ödüllendirmeye devam edeceklerini söyledi.

Özellikle pandemi sürecinde vatandaşların talepleri doğrultusunda sosyal medya üzerinden hediyeler dağıttıklarını belirten Tahmazoğlu, “Pandemi sürecinde bizlerden en çok dizüstü bilgisayar ve tablet talep edildi. Ödüllerimizi mümkün mertebe vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik vermeye çalışıyoruz. Kazananlar arasında dört öğrenci, üç ev hanımı, bir güvenlik, bir üniversite mezunu, birde esnaf arkadaşımız bulunuyor. Bilgisayarların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şahinbey Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren vatandaşlar da aldıkları hediyeden dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.