Şehitkamil’in ücretsiz deneme sınavına binlerce öğrenci katıldı

Şehitkamil’in ücretsiz deneme sınavına binlerce öğrenci katıldı

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin deneme sınavı talebini karşıladı. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na hazırlanan binlerce öğrenci, bugün ücretsiz deneme sınavına girdi.


Eğitim alanındaki yatırımları ve öğrencilere sağladığı olanaklarla adından sıkça bahsettiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilere verdiği sözü yerine getirdi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, gençlik kütüphanesi ziyaretinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrencilerin ücretsiz deneme sınavı talebine yönelik anında çalışma başlatmıştı. Binlerce öğrenci, alanında uzman eğitmenlerin gözetiminde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na yönelik yapılan deneme sınavına bugün girdi.

BİZE ÇOK FAYDASI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ
Yapılan sınav sonrası değerlendirmede bulunan İbrahim Meral, “Mehmet Akif Ersoy Gençlik Kütüphanesi'nin öğrencisiyim. Buraya üniversite sınavını kazanmak için ders çalışmaya geliyorum, istediğim bölüm BESYO onun için çalışma yapıyorum. Bugün, Şehitkamil Belediyemizin ücretsiz olarak bize sunduğu denemeye girdik. Bize çok faydası olacağını düşünüyoruz. Bundan dolayı Şehitkamil Belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

EKSİKLERİMİZİ GÖRMEMİZ AÇISINDAN ÇOK İYİ OLDU
Yapılan sınav sonrası değerlendirmede bulunan Mervenur Türk, “Gençlik kütüphanesinde ders çalışıyorum. Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Anestezi bölümünü düşünüyorum. Bugün, seviyemizi ölçmek amacıyla burada bir deneme sınavı yapıldı. Ben, üniversite sınavı için bana çok iyi geleceğini düşünüyorum teşekkür ederim. Bugün burada yapılan deneme sınavı, eksiklerimizi görmemiz açısından çok iyi oldu. Başkanımıza ve belediyemize çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri