Şehitkamil’de üç ayrı hırsızlık olayının zanlıları tutuklandı

Şehitkamil’de üç ayrı hırsızlık olayının zanlıları tutuklandı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde farklı tarihlerde meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen E.Y. ve A.K isimli şüpheli şahıslar yakalanarak sevk edildiği adli mercilerce 2 şüphelinin tutuklandığı belirtildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada;

“Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimizce hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığımız koordinesinde 20.11.2022 tarihinde yürütülen çalışmalarda;

Şehitkamil İlçemizde farklı tarihlerde meydana gelen 3 ayrı hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen E.Y. ve A.K isimli şüpheli şahıslar yakalanarak, yapılan yasal işlemlerin ardından sevk edildiği Adli Mercilerce tutuklanmıştır.” bilgisi verildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri