Şehitkamil’de Kurban satış yerleri belirlendi

Şehitkamil’de Kurban satış yerleri belirlendi

Şehitkamil Belediyesi Kurban Bayramı öncesinde ilçe genelinde kurban satışı yapılacak alanların belirlendiği açıklandı.


Belirlenen kurban satış noktalarının dışında kurbanlık alımı yapılmaması konusunda halkı uyaran Belediye yetkilileri kurbanlık ihtiyaçlarını rahat ve güvenli bir şekilde karşılayabilmeleri için gerekli düzenlemelerin yapıldığını açıkladı.

Kurban satış noktalarının belirlenmesinde, vatandaşların kolay erişim sağlayabileceği ve hijyenik koşullarda alışveriş yapabilecekleri alanların tercih edildiğini kaydeden Başkan Umut Yılmaz, “Bu yıl kurban satış yerlerimizi Selahattin Eyyubi Mahallesi Abdulkadir Konukoğlu Bulvarı ile 1 Nolu Cadde’nin kesiştiği nokta, Sanayi Mahallesi 60721 Nolu Cadde ile Araban Yolu Caddesi’nin kesiştiği nokta ve Belkıs Mahallesi Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı Fırat Taksi Durağı yanı olarak belirledik.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.