Şahinbey Belediye Başkanı LGS birincisini evinde ziyaret etti

Şahinbey Belediye Başkanı LGS birincisini evinde ziyaret etti

Şahinbey Belediye Başkanı LGS birincisini evinde ziyaret etti
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, LGS'de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Irmak Ceylin Sürücü'yü evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Türkiye genelinde sınava giren bir milyonu aşkın öğrenci içerisinde 42 farklı ilden katılan 181 öğrenci, bütün soruları doğru yanıtlayarak Türkiye birincisi oldu. Bu birincilerden 2'si ise Gaziantep'ten çıktı.

Gaziantep’te de LGS’de tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan alan ve Türkiye birincisi olan Irmak Ceylin Sürücü'yü Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç ile birlikte ziyaret eden Tahmazoğlu Sürücü'ye başarılarının devamını diledi.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi’nin eğitime ve gençlere büyük önem verdiğini belirtti.

Türkiye’ye yön verecek olan gençlerin yetişmesi için önemli projeler yürüttüklerini belirten Tahmazoğlu, “LGS Şampiyonu Irmak Ceylin Sürücü kardeşimizin evine Şahinbey Kaymakamımız Cemalettin Yılmaz ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal Kılınç ile birlikte misafir olduk. Irmak kardeşimiz LGS'de 500 tam puan alarak, Türkiye birincisi oldu. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Değerli kardeşimizi tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini diliyorum.” dedi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK