Otomobillerden hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı

Otomobillerden hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te park halindeki otomobillerden hırsızlık yapan ve güvenlik kamerasından kimliği tespit edilerek yakalanan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şahinbey ilçesi Alleben Mahallesinde park halindeki otomobillerden hırsızlık yapan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri tespit edilen 2 şüpheli, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemede tutuklanarak cezaevine konuldu. 
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.



Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.