Otomobil ve evden hırsızlık yapan 4 şüpheli tutuklandı

Otomobil ve evden hırsızlık yapan 4 şüpheli tutuklandı

Gaziantep'te otomobil ve evlerden hırsızlık yaptıkları güvenlik kamerası kayıtlarından belirlenen 3’ü kadın 4 zanlı tutuklanarak cezaevine konuldu.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte farklı zamanlarda meydana gelen otomobil ve evden hırsızlık olaylarının zanlılarını yakalamak için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu 4 şüphelinin kimliğinin belirlendiği belirtilen açıklamada, şüphelilerin gözaltına alındığı ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği bildirildi.

 

Şüphelilerin çıkarıldıkları mahkemede nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandığı ifade edildi.

Güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan görüntülerde bir zanlının park halindeki otomobilden cep telefonu ile değerli eşya çaldığı, bir başka kayıtta ise 2 şüphelinin bir eve girdikleri ve çaldıkları malzemelerle kaçtığı görülüyor. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK