Oğuzeli’ne kapalı semt pazarı yapılacak

Oğuzeli’ne kapalı semt pazarı yapılacak

Gaziantep’in Oğuzeli ilçesine Şahinbey Belediyesi tarafından bir yıl içinde tamamlanması planlanan kapalı semt pazarı yaptırılacak.


İlçeye yaptırılacak kapalı semt pazarı için Şahinbey Belediyesi ve Oğuzeli Belediyesi arasında protokol imzalandı.

İmza törenine Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç katıldı.

Törenin ardından açıklama yapan Tahmazoğlu, kapalı semt pazar yeri için çalışmaların vakit kaybedilmeden başlanacağını ifade etti.

Tahmazoğlu, vatandaşların hayatına dokunan çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Tahmazoğlu, “Oğuzeli ilçemizdeki vatandaşlarımızın rahat bir şekilde alış-verişlerini gerçekleştirmesi için kapalı pazar yeri protokolü imzaladık. Projesi hazır ve hiç vakit kaybetmeden ihaleye çıkacağız. Önümüzdeki yılın ortalarında da inşallah tamamlanıp hizmete açılmasını planlıyoruz. Oğuzeli ilçemize hayırlı olmasını diliyor, Oğuzeli Belediye Başkanımız Mehmet Sait Kılıç’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç ise söz konusu protokolle Oğuzeli ilçesindeki çok büyük bir ihtiyacın giderileceğini belirtti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.