Öğretmenlere bisiklet hediye edilecek

Öğretmenlere bisiklet hediye edilecek

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök’ü ziyaret etti.


Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Başkanlığı görevine güven tazeleyerek ikinci kez seçilen Ahmet Gök’e ve yönetimine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye (GBB) Başkanı Fatma Şahin, ziyarette öğretmenlere müjde verdi.

Şahin ve beraberindeki heyeti Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök ve yönetimi karşıladı.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Şahin, bisiklet kültürünün yaygınlaştırılması kapsamında 7 okulun öğretmenlerine bisiklet dağıtımı yaptıklarını ve kentteki tüm eğitim çalışanlarına da bisiklet hediye edeceğini söyledi.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök, Gaziantep Büyükşehir Belediye (GBB) Başkanı Fatma Şahin’in sendikalarına yaptığı ziyarete ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Ziyareti “Yeşil bir dünya için birlikte pedallayalım” başlığıyla paylaşan Gök, “Aile ve Sosyal Politikalar Kurucu Bakanı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin hanımefendi sendikamızı ziyaretlerinde Gaziantep'te görev yapan tüm eğitim çalışanlarına bisiklet hediye edeceklerini ilan etmiştir. Dünyanın en sağlıklı yeşil ulaşım aracı bisiklet kullanımının yaygınlaşması için yürüttükleri gayretli çalışmalardan dolayı kendilerine eğitim çalışanları ve şehrim adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri