Nizip'te 22 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

Nizip'te 22 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi tutuklandı

Gaziantep'in Nizip ilçesinde 3 hırsızlık olayını gerçekleştirdiği belirtilen ve 22 suç kaydı bulunan şüpheli, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, ilçede meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili çalışma başlattığı belirtildi.

Yapılan çalışmalarda hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şüphelinin kimliği tespit edilirken, 22 ayrı suç kaydı bulunduğu belirtilen şüphelinin, düzenlenen operasyon ile gözaltına alındığı ifade edildi.

Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi.

Mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK