Nizip’te 2 okuldan hırsızlık yapan şüpheli şahıs tutuklandı

Nizip’te 2 okuldan hırsızlık yapan şüpheli şahıs tutuklandı

Gaziantep’in Nizip ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde bulunan 2 okulda farklı tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen Ş.Y. isimli şüpheli şahıs yakalanarak sevk edildiği adli mercilerce tutuklandığı bildirildi.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada;

“Nizip İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde 18.01.2023 tarihinde yürütülen çalışmalar kapsamında;

Cumhuriyet Mahallesinde bulunan 2 okulda farklı tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen Ş.Y. isimli şüpheli şahıs yakalanarak yapılan yasal işlemlerin ardından sevk edildiği Adli Mercilerce tutuklanmıştır.” denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri