Marketten silahlı soygun yapan şahıs tutuklandı

Marketten silahlı soygun yapan şahıs tutuklandı

Gaziantep'te bir markette kadın kasiyeri silahla tehdit ederek kasadaki paraları çalan şüpheli ile arkadaşı, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şahinbey ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'ndeki bir markette kasiyere silah çekerek kasadaki paraları çalan şüpheli ile soygun yapan arkadaşının motosikletle kaçmasına yardım eden şahısın yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında marketin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimlikleri belirlenen 2 şüphelinin, düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli  tutuklanırken arkadaşı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Marketin güvenlik kamerası görüntülerinde, şüphelinin elindeki cipsle kasaya geldiği, cipsin ücretini verdikten sonra kadın kasiyere silahını göstererek kasadaki paraları aldığı ve arkadaşı ile birlikte motosiklete binerek kaçtığı görülüyor.

Şüphelinin marketten çıkarken cipsi de alması dikkati çekti.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.