Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Lösemi hastası çocuklara moral ziyaretinde bulunuldu

Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören lösemi hastası çocukları ziyaret etti.


Hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren Tahmazoğlu, çocukların tedavi süreçleri ile ilgili yakınlarından ve hastane yönetiminden bilgi aldı.

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Tahmazoğlu, Türkiye’de verilen sağlık hizmetlerinin “kalite” anlamında Avrupa’daki birçok ülkeyi imrendirecek boyuta ulaştığını ifade etti.

“Sağlığımıza dikkat etmeliyiz”

Tahmazoğlu, “Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret edip hastalarımızı ziyaret edelim istedik. Ancak yeni hastaneler yapmak, yeni cihazlar edinmek kadar sağlıklı kalmayı da konuşmak lazım. Beslenmeye, spor yapmaya ve hayatı o şekilde yaşamaya dikkat ederek, daha sağlıklı kalabilmek lazım.” dedi.

Vatandaşların hastane hizmetlerinden memnun olduğunu ifade eden Tahmazoğlu, “Klasiktir ama ‘her zaman ‘Allah eksikliklerini vermesin, Allah da düşürmesin’ deriz. Hastalık yaşandığı takdirde, burada güler yüzleriyle, ilgileriyle üst düzey bir ekibin hazır olduğunu gördük. Hastane çalışanlarını tebrik ediyorum, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” diye konuştu. YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri