Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

Gaziantep’te bir kuyumcunun tavanını kırarak içeri girmeye çalışırken suçüstü yakalanan ve 5 adet dosyadan arandığı, 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu da tespit edilen hırsızlık şüphelisi gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Alaybey Mahallesinde hırsızlık amacıyla bir kuyumcunun tavanını delmeye çalışan şüphelinin hilti, kazma ve benzeri aletler ile birlikte suçüstü yakalandığı belirtildi.

Sahte kimlik beyan eden şüphelinin yapılan incelemesinde 5 adet dosyadan arandığı ve 5 yıl 6 ay hapis cezası olduğu tespit edildiği bildirildi.

Şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi. Kuyumcuya tavandan girmeye çalışan şüpheli suçüstü yakalandı

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.