kurallarına uymayanlara idari işlem uygulandı

 kurallarına uymayanlara idari işlem uygulandı

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 263 kişiye idari işlem uygulandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Coronavirus denetimlerinin devam ettiği ve kurallara uymayanlara ise idari işlem uygulandığı belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 263 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen bir kişiye de idari işlem yapıldığı, denetlenen 158 iş yerinden bir iş yerine Covid-19 kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle idari işlem uygulandığı belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK