Kuralların ihlal edildiği düğünler sonlandırıldı

Kuralların ihlal edildiği düğünler sonlandırıldı

Covid-19 vakalarının arttığı Gaziantep'te, düğünlerde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sıkı bir şekilde denetleniyor.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentteki düğünlerin Covid-19 tedbirleri çerçevesinde aralıksız bir şekilde denetlendiği belirtildi.

Bu kapsamda dün 20.00 ile 22.00 saatlerinde düğün salonlarında yapılan 104 düğünün denetlendiği belirtilen açıklamada, Coronavirus (Covid-19) kurallarını ihlal ettiği belirtilen 3 düğüne işlem yapılarak sonlandırıldığı bildirildi.

Düğün sahiplerinin salgın konusunda uyarıldığı denetimlerde, bir düğünde de sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadıkları gerekçesiyle 2 kişiye cezai işlem uygulandığı ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK