Kur’an-ı Kerim’e küstahça saldırıya Ahmet Gök'ten tepki

Kur’an-ı Kerim’e küstahça saldırıya Ahmet Gök'ten tepki

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'e karşı yapılan saygısızlığa çok sert tepki gösterdi. 


Konu ile ilgili açıklama yapan Gök, "İsveç'te Kuran’ı Kerim’i yakma girişimine karşı açıklamamız. Tüm İslam alemini ve İslam ülkelerinin yöneticilerini de İsveç denen bu ülkeye ekonomik, hukuki ve siyasi ambargo uygulamaya davet ediyoruz En güzel hükmü verecek olan da Müntakim olan yüce Allah'tır. Çağın Ebu Cehillerine buradan sesleniyorum; ne yaparsanız yapın hakikatin nurunu söndüremeyeceksiniz. Kur’an’ın kainatı aydınlatan ruhunun önüne geçemeyeceksiniz. Müslümanların ilmek ilmek örülmekte olan birliğini engelleyemeyeceksiniz. Şundan kimsenin şüphesi olmasın ki bu alçaklığa teşebbüs eden adi yaratıkların elleri kuruyacak ve Kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır." ifadelerine yer verdi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri