Kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen kişi hakkında işlem başlatıldı

Kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen kişi hakkında işlem başlatıldı

Kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen kişi hakkında işlem başlatıldı
Gaziantep Valiliği, yanına çağırdığı küçük kıza tacizde bulunduğu iddia edilen kişinin, polis ekipleri tarafından tespit edilerek hakkında yasal işlem başlatıldığını açıkladı.

Konuyla ilgili valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada, sosyal medyada paylaşılan ve haberlere de yansıyan görüntülerin ardından çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, gece geç saatlerde küçük çocuğa tacizde bulunduğu iddia edilen kişinin kimliğini tespit ettiği belirtildi.

Açıklamada, "18 Temmuz 2020 tarihinde bazı haber sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında 'Gaziantep'te yaşlı bir adam yanına çağırdığı küçük kız çocuğunu taciz etti' şeklinde yer alan haberle ilgili olarak yapılan araştırmada; görüntülerde yer alan bölgenin ilimiz sınırlarında olduğu anlaşılmıştır. Konuyla ilgili görüntüler ihbar kabul edilerek habere konu şahsın kimliği tespit edilmiş ve adli süreç başlatılmıştır." denildi. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

YUKARI ÇIK