Kaplan Kardeşlerden eğitime destek

Kaplan Kardeşlerden eğitime destek

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda başlatılan eğitime destek kampanyası çerçevesinde Kaplan Kardeşler tarafından inşa ettirilen 24 derslikli Elif Kaplan Anadolu İmam Hatip Lisesi düzenlenen törenle açıldı.


Hayırsever Kaplan ailesi tarafından eğitime destek kampanyası kapsamında yaptırılan Elif Kaplan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nun açılış töreni, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, GBB Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, Gaziantep İl Müftüsü Doktor Hüseyin Hazırlar, TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, GAHİB Başkanı Zeynal Abidin Kaplan ile protokol üyeleri ve hayırsever ailenin katılımı ile gerçekleştirildi.  

Yapılan açılış konuşmalarında Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe hayırsever Kaplan ailesine teşekkür ederek Gaziantep’in devlet vatandaş işbirliğiyle okullaşma oranını hızla arttırdığını ifade ettiler. Hacı Mihti Kaplan’da böyle hayırlı işler yapmayı Allah herkese nasip etsin diyerek paylaşmanın önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı. Ardından İl Müftüsü Mehmet Hazırlar’ın okuduğu dualar eşliğinde kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.

 Açılışın ardından protokol üyeleri okulun çeşitli bölümlerinde incelemeler yapılırken Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindekiler okul öğretmenleriyle uzun uzun sohbet etti.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri