Kaçakçılık operasyonu

 Kaçakçılık operasyonu

Gaziantep'te kaçakçılara yönelik yapılan operasyonda, 60 şüphelinin hakkında yasal işlem başlatılırken 4 bin 119 adet gümrük kaçağı sigara ve bin 400 adet makaronun ele geçirildiği bildirildi.


Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğünce kaçakçılık faaliyetlerinin engellenmesine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında kentte, 15-21 Eylül  tarihleri arasında kaçakçılara yönelik operasyonların düzenlendiğini açıkladı.

Yapılan operasyonla ilgili yapılan açıklamada, 4.119 adet gümrük kaçağı sigara,1.400 adet dolu makaron,200 şişe kaçak alkol,163 litre dökme alkol,135 litre etil alkol,15.1 kilogram nargile tütünü,66 adet gümrük kaçağı cep telefonu,32 adet tabanca, 2 adet tüfek, 44 adet şarjör, 247 adet fişek ve çok sayıda silah parçası ele geçirildiği bildirilmiştir.
 

Yapılan operasyonlar kapsamında yakalanan 60 şüpheli hakkında yasal işlemin yapıldığı bilgisi verildi.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri