Kaçak kazıya Gaziantep jandarmadan suçüstü

Kaçak kazıya Gaziantep jandarmadan suçüstü

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca İslahiye ve Araban ilçelerinde 15.11.2023 günü izinsiz kazı yapan (10) şahıs suçüstü yakalanmıştır.


Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen kaçakçılıkla mücadeleye yönelik önleyici kolluk devriyesi esnasında İslahiye ve Araban ilçelerinde 15.11.2023 günü izinsiz kazı yapan (10) şahıs suçüstü yakalanmıştır.
Kaçak kazı esnasında kullanılan; Hilti (Kırıcı), dedektör, tablet, powerbank, jeneratör, fener, kazma, kürek, çekiç, testere, matkap vb. kazı yapmaya yarayan malzemeler ele geçirilmiştir.
Şüpheli şahıslar hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri