HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: İstikamet üzere ileriye doğru yürüyüşümüzü sürdürüyoruz

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu: İstikamet üzere ileriye doğru yürüyüşümüzü sürdürüyoruz

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, seçim sonuçlarına ilişkin, "Her parti gibi biz de seçim sonuçları ile ilgili detaylı değerlendirmelerimizi yapacağız. Küçük adımlarla da olsa istikamet üzere ileriye doğru yürüyüşümüzü sürdürüyoruz." dedi.


HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, partisinin Genel Merkezi'nde yerel seçim sonuçlarına ilişkin İLKHA'ya değerlendirmelerde bulundu.

Milletin sandık başına giderek kararını verdiğini belirten Yapıcıoğlu, sonuçların hayırlı olmasını temenni etti. Yapıcıoğlu, seçimlerde ciddi olumsuzlukların yaşanmamış olmasının da sevindirici olduğunu ifade etti.

"Beklediğimizin altında da olsa oylarımızı artırarak seçimi tamamladık"

Yapıcoğlu, şunları kaydetti:

"Bizler HÜDA PAR olarak beklediğimizin altında da olsa oylarımızı artırarak seçimi tamamladık. Her parti gibi biz de seçim sonuçları ile ilgili detaylı değerlendirmelerimizi yapacağız. Küçük adımlarla da olsa istikamet üzere ileriye doğru yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Büyük Millet Meclisi'nden sonra yerel meclisler olan il genel meclisleri ve belediye meclislerinde de temsil imkânı elde ettik.

Bu seçimlerde bütün imkânsızlık ve olumsuz şartlara rağmen büyük bir özveriyle çalışan mahalle/köy temsilcilerimizden, il ilçe teşkilatlarımıza ve genel merkez organlarında görev alan kardeşlerime, kadın ve gençlik kolları teşkilatlarımıza, belediye başkan adaylarımızdan belediye ve il genel meclis üyesi adaylarımıza, sandık görevlilerimize kadar bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Bir kez daha seçim sonuçlarının hayırlı olması niyaz ediyorum. Seçilen il genel meclisi ve belediye meclis üyelerimiz ve belediye başkanımız ile birlikte halkın teveccühü ile sorumluluk altına giren bütün seçilmişlere hayırlı hizmetlerinde başarılar diliyorum." (İLKHA)
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.