HÜDA PAR Gaziantep’te ilçe kongrelerini yaptı

HÜDA PAR Gaziantep’te ilçe kongrelerini yaptı

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı, yeni tip Coronavirus (Covid- 19) salgını nedeniyle ertelediği ilçe kongrelerini gerçekleştirdi.


Şehitkamil, Şahinbey ve Nizip ilçe teşkilatlarının 3‘üncü Olağan Kongreleri Covid-19 salgını nedeniyle sadece ilçe yönetimi ve sınırlı sayıda parti üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Yapılan kongrelerde Covid-19 hastalığından dolayı sosyal mesafe kurallarına ve maske takılmasına dikkat edildi.

Tek liste ile girilen ve mevcut başkanların yeniden aday olmadığı seçimlerde, HÜDA PAR Şehitkâmil İlçe Başkanlığı’na Ekrem Kaplan, HÜDA PAR Şahinbey İlçe Başkanlığı’na Mustafa Kaya ve HÜDA PAR Nizip İlçe Başkanlığı’na Yunus Taş seçildi.

İlçe kongreleri ile ilgili açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, kongrelere kadar ilçe başkanlık görevini sürdüren HÜDA PAR Şehitkâmil İlçe Başkanı Mehmet Nuri Kaya ve yönetimi ile HÜDA PAR Şahinbey İlçe Başkanı Bilal Arslan ve yönetimine yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Göçer, yeni seçilen ilçe başkanları ve yönetimlerine ise yeni görevlerinde başarılar diledi

HÜDA PAR Gaziantep’te ilçe kongrelerini yaptı

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.