HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer güven tazeledi

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer güven tazeledi

​HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı tarafından yapılan 3’üncü Olağan İl Kongresi’nde mevcut başkan Faruk Göçer, yeniden il başkanlığı görevine seçildi.


2012 yılında “Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet” sloganıyla siyaset sahnesine çıkan HÜDA PAR, Gaziantep 3’üncü Olağan İl Kongresi'ni gerçekleştirdi.

Coronavirus pandemisi nedeniyle Covid-19 kurallarına dikkat edilerek HÜDA PAR Şehitkamil İlçe Başkanlığı Gazikent Temsilciliğinde gerçekleştirilen kongreye il başkanlığı teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Divan kurulunun oluşturulması ile başlayan kongrede, mali raporunun okunmasının ardından seçime geçildi.

Tek liste ile gidilen kongrede, mevcut başkan Faruk Göçer, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak güven tazeledi.

Kongrenin ardından açıklamalarda bulunan Göçer, yeni dönemde halkın yanında olacaklarını söyledi.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı olarak 3’üncü Olağan Kongremizi gerçekleştirdiklerini dile getiren Göçer, “Pandemi sürecinden dolayı hijyen ve sosyal mesafeye dikkat ederek, kongremizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu görevi bize uygun gören üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte özellikle kendi üyelerimizle beraber yoğun bir çalışma temposuyla halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Bir önceki il başkanları ve yönetimine partimizi bu seviyeye getirdiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Partimizin özellikle program, kadro ve vizyon gereği bundan sonra daha etkili çalışacağız. Üçüncü olağan kongremizi gerçekleştirdik ve bundan dolayı katılan halkımıza teşekkür ederiz.” diye konuştu.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.