HÜDA PAR'dan son dakika seçim açıklaması!

HÜDA PAR'dan son dakika seçim açıklaması!

HÜDA PAR Seçim İşleri Başkanı Mahmut Şahin " Halkımız HÜDA PAR'a kıymetli bir destek vererek ileriye yönelik umudumuzu artırmıştır. Seçim sonuçları netleştikten sonra ayrıntılı değerlendirme yapılarak kamuoyuna açıklama yapılacaktır." açıklamasında bulundu.


HÜDA PAR Seçim İşleri Başkanı Mahmut Şahin'in açıklamaları şu şekilde:

"Kıymetli vatandaşlarımız; Türkiye seçimini yaptı. Oy sayım işlemleri ise henüz devam etmektedir. Milletimizin iradesine saygı duyuyor, seçim sonuçlarının memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Türkiye genelinde kendimizi ve fikirlerimizi ifade edebildiğimiz 14 Mayıs seçimlerinden sonra, halkımız HÜDA PAR'a kıymetli bir destek vererek ileriye yönelik umudumuzu artırmıştır. Seçim sonuçları netleştikten sonra ayrıntılı değerlendirme yapılarak kamuoyuna açıklama yapılacaktır. Destek veren her bir vatandaşımıza teşekkür ediyoruz. Aziz halkımıza mahcup olmadan istikamet üzere yürüyüşümüzü sürdürmeyi yüce Allah'tan niyaz ediyoruz. Zira öyle inanıyoruz ki memleketin HÜDA PAR'a ve HÜDA PAR’ın mefkûresine ihtiyacı vardır. Davamızın sonu, Alemlerin Rabbi olan Allah’a hamd etmektir."

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.