HAKSİAD’dan Gaziantep’teki 'Aksa Tufanı' mitingine destek çağrısı

HAKSİAD’dan Gaziantep’teki 'Aksa Tufanı' mitingine destek çağrısı

HAKSİAD Gaziantep Şube Başkanı’ndan bu pazar günü düzenlenecek olan Aksa Tufanı’na Destek Mitingi'ne tüm Gazianteplilere katılım çağrısında bulundu.


HAKSİAD Gaziantep Şube Başkanı Orhan Harat Gaziantep Peygamber Sevdalıları Derneği tarafından 19 Kasım Pazar günü saat 13.00'da Tur Otobüsleri Park Alan’ında düzenlenecek olan Aksa Tufanı’na Destek Mitingine tüm Gaziantep halkını davet etti.

Katil işgalci siyonistlerin Gazze’deki saldırılarının halen sürdürdüğüne dikkat çeken Harat, “Gazze yanıyor Gazze'de içimiz yanıyor bütün kafirler bir araya gelmiş Gazze'yi yakıyorlar, yıkıyorlar, soykırım yapıyorlar, tüm kafirler birleşmişler müslümanlarında tek çatı altına girmesi gerekiyor. Müslümanların da bir olması gerekiyor bu vesileyle Peygamber Sevdalıları Derneğinin düzenlemiş olduğu etkinliğe HAKSİAD olarak başta bizler ve tüm halkımızı davet ediyoruz. İnşallah orada buluşuyoruz." ifadelerini kullandı.

 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri