Hafif ticari araca döşenen ses sistemi şaşırttı

Hafif ticari araca döşenen ses sistemi şaşırttı

Gaziantep'te gerçekleştirilen trafik denetimlerinde durdurulan bir hafif ticari aracın arka kısmına döşenen ses sistemi dikkat çekti.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, mevzuata aykırı ses donanımı kullanan ve yüksek sesle müzik dinleyerek çevreye rahatsızlık veren sürücülere cezai işlem uygulandığı belirtildi.

Dün gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, 3 bin 959 aracın denetlendiği ve trafik kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle 788 sürücü ve araca cezai işlem uygulandığı bildirildi.

Denetimlerde durdurulan bir hafif ticari araca da aracın arka kısmına döşenen ses sistemi nedeniyle idari para cezası verildiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.

#Gaziantep haberleri

#Gaziantep Sondakika

#Sondakikia haberleri

#Antep haberleri

YUKARI ÇIK