Vali Davut Gül, Gazianteplilere teşekkür etti

Vali Davut Gül, Gazianteplilere teşekkür etti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın, “Yakın zamanlarda vaka sayılarının en çok arttığı illerimizden Gaziantep'te, son bir hafta içinde, ortalama vaka sayıları yüzde 10 düştü.” açıklamasından dolayı vatandaşlara teşekkür etti.


Vali Gül, “Sevgili hemşehrilerim, uyduğunuz tedbirlerin sonucunu görüyoruz, göreceğiz. Hep birlikte kurallara uyduğumuzda, bu illetten kurtulacağız. Özverileriniz için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“Gaziantep’te asker uğurlama yasaktır”

Vali Gül, ayrıca vatandaşları asker uğurlama konusunda uyararak, şunları söyledi:

“Gaziantep’te asker uğurlama yasaktır. Terminale gitmeniz çocuklarınızın faydasına olmadığı gibi Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarını riske atıyor. Lütfen polisimizi zor durumda bırakmayınız, cezai işlem yapılması konusunda kesin talimatımız var.”
 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.