Vakaların arttığı Gaziantep'te maske ve sosyal mesafe denetimleri devam ediyor

Vakaların arttığı Gaziantep'te maske ve sosyal mesafe denetimleri devam ediyor

Gaziantep'te sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 2 bin 259 kişiye idari cezai işlem gerçekleştirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, "15 Ağustos 2020 günü il genelinde Coronavirus tedbirleri kapsamında 2 bin 259 şahsa sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal etmekten idari yaptırım uygulanmış, denetlenen 426 iş yerinde olumsuzluğa rastlanılmamıştır." denildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.