Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi tutuklandı

Gaziantep'te uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonlarda 40 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, evlerde yapılan aramalarda ise uyuşturucu ele geçirildiği bildirildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edilen ve mahkemeye çıkarılan 40 şüpheliden 4’ünün tutuklanarak cezaevine konulduğu, diğer şüphelilerin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı ifade edildi. 

Öte yandan, Şahinbey ilçesi Kozluca Mahallesinde 2 kadının çantasını kapkaç yöntemiyle çalan ve kimlikleri güvenlik kamerasından belirlenerek yakalanan şüpheli tutuklandı.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.