Şehitkamil'de şüphe üzerine durdurulan araç çalıntı çıktı

Şehitkamil'de şüphe üzerine durdurulan araç çalıntı çıktı

Gaziantep'te uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan aracın çalıntı olduğu tespit edilince araçtaki şüpheli gözaltına alındı.


İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi 8 Şubat Mahallesinde asayiş uygulaması yapan polisin durumundan şüphelendiği bir otomobili durdurduğu belirtildi.

Yapılan incelemede aracın çalıntı olduğu tespit edilirken araç içerisinde bulunan F.P’nin gözaltına alındı. Aracı kullanan şüphelinin yapılan üst aramasında üzerinden bir miktar uyuşturucunun çıktığı bildirildi.

Şüphelinin, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldüğü ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.