Polisten kaçan şüpheli kaza yapınca yakalandı

Polisten kaçan şüpheli kaza yapınca yakalandı

Gaziantep’te uygulama noktasında polisin “dur” ihtarına uymayarak aracıyla kaçan şüpheli, kaza yapınca yakalanırken araçta bir adet uzun namlulu silah, 48 adet fişek ve bir miktar uyuşturucu ele geçirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, merkez Şahinbey ilçesindeki uygulama noktasında polis ekiplerinin bir kişinin içinde bulunduğu aracı şüphe üzerine durdurmak istediği belirtildi.

Ancak şüphelinin “dur” ihtarına uymayınca polis ile şüpheli arasında kovalamaca yaşandığı belirtilen açıklamada, kovalamacada polis ekiplerinin kaçan şüphelinin önünü kesince direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yaptığı bildirildi.

Araçta bir adet uzun namlulu silah, 48 adet fişek ve bir miktar uyuşturucunun ele geçirildiği belirtilen açıklamada, şüphelinin gözaltına alındığı ve emniyetteki sorgulamasının devam ettiği ifade edildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.