Polisten kaçan şahıslar kaza yapınca yakalandı

Polisten kaçan şahıslar kaza yapınca yakalandı

Gaziantep`te polisin 'dur' ihtarına uymayarak otomobille kaçmaya çalışan 3 şüpheliden 2’si kaza yapınca yakalanırken diğer şüpheli ise yaya olarak kaçtı.


Olay, Şahinbey ilçesi Çağdaş Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri 3 kişinin içinde bulunduğu plakası öğrenilemeyen otomobili şüphe üzerine durdurmak istedi. Ancak şüpheliler “dur” ihtarına uymayınca polis ile şüpheliler arasında kovalamaca yaşandı.

Kovalamaca esnasında şüpheliler karşı istikametten gelen plakası öğrenilemeyen bir servis aracı ile çarpıştı.

Otomobili bırakıp kaçmaya çalışan şüpheliler polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Diğer şüphelinin yakalanması için ise çalışmaları devam ettiği belirtildi.

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.