Polis operasyon yapınca uyuşturucuyu bebek bezine gizlediler

Polis operasyon yapınca uyuşturucuyu bebek bezine gizlediler

Gaziantep’te uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda annesinin uyutmaya çalıştığı bebeğin bebek bezine gizlenmiş metamfetamin ele geçirildi.


Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, dün uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edilen Şahinbey ilçesi Malazgirt Mahallesi'ndeki bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evde arama yapıldığı sırada, annesinin uyutmaya çalıştığı bebeğin sürekli ağlayarak huzursuzluk gösterdiğinin anlaşılması üzerine durumdan şüphelenen polisler, bebeğin bezini açtıklarında içerisinde 6 paket halinde metamfetamin maddesi buldu.

 

Ev içerisinde devam eden ve ayrıca başka bir araçta yapılan aramada, 2 kilo 100 gram metamfetamin, 79 gram esrar, 21 gram eroin, 8,4 gram sentetik kannabinoid, 18 uyuşturucu hap, 2 hassas terazi, 8 tabanca ve 3 av tüfeği ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınan 9 şüpheli, sağlık kontrolünün ardından ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.