Kuruyemiş fabrikasında çıkan yangında 17 kişi dumandan etkilendi

Kuruyemiş fabrikasında çıkan yangında 17 kişi dumandan etkilendi

Gaziantep'te bir kuruyemiş fabrikasında çıkan yangında 17 işçi dumandan etkilenirken yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.


Yangın, Şehitkâmil ilçesindeki 4'üncü Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir kuruyemiş fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, fabrikanın fırın bölümünde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Fırındaki yangını gören işçiler kendi imkanları ile yangına müdahale etti. Yangının büyümesi üzerine işçiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışması sonucu yangın söndürülürken yangında dumandan etkilenen 17 işçiye ise ambulanslarda oksijen takviyesi yapıldı.

Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışma başlatıldı. 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları Gaziantep Günebakış Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.Bu haber için yorum yaz

Not: Telefon ve E-Posta'nız gizlilik şartları gereği tarafımızca gizlenmektedir. "Yorum ve İsminiz" herkese görünür şekilde olacaktır. Hakaret ve buna dayalı tüm sorumluluk size aittir.